Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Akik erős és nagyon...

Lányok! Akik erős és nagyon fájdalmas menstruációval küzdenek, mit tanácsolnak, van valami praktikátok a túléléshez?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 07:57
 1/6 anonim válasza:
48%
Tegyél meleg fedőt a hasadra, vagy takard be meleg pléddel. Ha nagyon súlyos a fájdalom, akkor menj el az orvoshoz és kérd meg, hogy írjon fel neked Flector port. Nekem ez bevált, remélem neked is be fog.
2016. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Én sok mindent kipróbáltam, a legtöbb gyógyszer - főleg a görcsoldók - semennyire nem hatott. Ami bevált, az a Xilox por. Viszont recept nélkül nem lehet kapni ha jól tudom, orvossal kel felíratni.
2016. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem olyan erős görcseim voltak tinikoromban, hogy elájultam minden hónapban mikor megjött.Sokszor hánytam is.Semmilyen vényre kapható gyógyszer és melegítés nem segített,úgyhogy az orvos végül úgy döntött, hogy fogamzásgátlót ír fel nekem.Azóta is szedem,így legalább elviselhető és tudok dolgozni járni akkor is, ha menstruálok épp.
2016. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Én jégaksit tettem a hasamra. Valamivel jobb lett de... elvileg az algoflex-m jó rá. Barátnőm azt használja.
2016. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Minden gyogyszert kiprobaltam mar, minden gorcsoldot, fogamzasgatlot nem szeretnek szedni, mar egyszer szedtem csak abba kellett hagynom, es azota rosszabb lett. A flectorrol meg nem hallottam, kiprobalom hatha, a xiloxot estere szoktam bevenni, hogy kiusson es tudjak legalabb egy kicsit aludni. :)

Mindegyikotoknek koszonom a valaszt, ment a zold jel!! :)

2016. aug. 4. 17:33
 6/6 anonim válasza:
38%
Én próbáltam mindenféle gyógyszert, de semmi. :( most kaptam egy amazonitot, azt viselem, és azóta semmi. Mint ha nem is menstruálnék. Nem fáj már a hasam azóta. :) [link]
2016. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!