Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek nagyon ciki?...

Szerintetek nagyon ciki? Fontos kérdés.13/l Többi alul

Figyelt kérdés
Szombaton indulunk sulitáborba, erre az előbb megjött. Persze lesz strandos program is, akkor tamponozni fogok, amúgy mindig betétet használok. Nem fogják észrevenni,hogy megvan? Mondjuk zuhanyzásnál. A másik dolog meg az, hogy hajlamos vagyok elkapni fertőzést, tavaly sajnos volt rá példa. Azóta a doki utasítására minden mensim végén aznap este fel kell tennem magamnak egy kúpot. Hát ennek a napja is a táborra esik sajnos. Ezt otthon úgy szoktam megoldani,hogy lefekszem,felnyomom magamnak a kúpot és már nem is kelek fel. Na ezt hogy csináljam majd ott,ahol négyen alszunk egyszerre? Köszi a válaszokat

2016. aug. 4. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Zárt fürdőszoba csak lesz nem? Ott is meg tudod oldani a kúpot zuhanyzás után. Aztán kimész és alszol.

Tamponnal kapcsolatban annyit olvastam sokszor, hogy ha kimész a vízből rögtön cseréld. Igaz én nem használok (még!!) ezért nem tudok ezzel kapcsolatban pontos választ adni.

Meg gondolom lányokkal leszel egy szobában, igy megértik hogy mégis mivan, emiatt cikizni meg hasonlók, szerintem nem normális.. Érted, ő is lány nem?


Jó szórakozást a táborban!:)

14/l

2016. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs nagy gyakorlatom a tamponhasználatban. Csak most próbáltam a nyáron.A kúpot viszont csak fekve tudom, múltkor otthon fürdés után feltettem,mire a szobámba értem kijött.
2016. aug. 4. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Takaró alatt amikor már mindenki alszik
2016. aug. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!