Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok ciki vagy megdöbbentő...

Tudtok ciki vagy megdöbbentő nőgyógyászati sztorikról beszámolni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Megvizsgált az orvos, majd csinált egy uh-t, és végül mondta, hogy szeretni ugyan nem fogom érte, de üljek már vissza a vizsgálószékbe, mert hét itt van a rezidens, és mi meg mégiscsak oktató kórház vagyonk.


mondjuk nem volt sem ciki, sem megdöbbentő... én inkább nevettem volna, ha nem fáj annyira piszkosul közben a hasam.

2016. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
*hát*
2016. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
A hét durva lett volna.
2016. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

igen, azért javítottam gyorsan.

mondjuk hüvely uh-n megesett, hogy ennyi orvos állt körül.

2016. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
79%

A nőgyógyásznál az öltözőben volt egy papucs, amit felvehettem. Nem tudom hanyas lábra volt tervezve, de az én 41-es patám nem fért bele. Kb. 2 percet szenvedtem vele, állítgattam, mire nagy nehezen rámjött, közben sürgetett a doki, hogy kb. még 20-an vannak utánam, igencsak öltözzek már gyorsabban...

Nagy nehezen kicsoszogtam, majd sikerült elesnem pucéran a rendelő kellős közepén. Felsegítettek, de sírni lett volna kedvem. Utána persze a doki oldta a feszültséget, de azóta inkább viszek magammal saját papucsot.

2016. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!