Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18-an volt abortuszom sajnos...

18-an volt abortuszom sajnos es meg mindig nem jott meg az elso menstruaciom. Ez a het mar a 7. hetem. Ez normals dolog vagy lehet valami baj van?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy kis tanacsot kerni es remelem megnyugvast is nyujt majd a valasz.
2008. szept. 30. 03:01
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
ez teljesen normális, mert most nem érti a szervezeted, hogy tulajdonképpen mi van. de miért nem beszéled meg a nőgyógyászoddal a kérdést?
2008. szept. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Nyugi teljesen normális, hogy még nem jött meg! Nekm is volt már abortuszom és csak a 9. héten jött meg! De ha ennyire aggódsz inkább keress fel egy nőgyógyászt h megnyugodj. Amúgy is van abortusz után 6 héttel egy kontroll vizsgálat amikor megnézni a doki h minden redben van e!
2008. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,kicsit megnyugodtam.A helyzet az,hogy en jelenleg kulfoldon elek es az abortuszom is itt tortent meg, igy meg nehezebb ez a helyzet.Szoltam a nogyogyaszomnak es csutortokon megyek vizsgalatra,nagyon bizom benne,hogy egeszseges vagyok.Meg 1szer koszonom a valaszokat!udv mindenkinek
2008. szept. 30. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!