Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralni voltam es 2 level...

Nyaralni voltam es 2 level fogamzasgatlot vettem be szunet helyett (21x7, Belara). Tegnap megjott de reg gorcsolt ennyire a hasam es eleg keves ver jon, a melleim nagyon fajtak mielott megjott. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Minden tabit bevettem, nem hanytam, nem volt hasmenesem, 2 eve szedem a fogamzasgatlot es ez volt a 2. alkalom hogy kihagytam egy szunetet. Baba kizarva, ugye?
2016. aug. 5. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes. Én is voltam már úgy, hogy egymás után 2 levél fogamzásgátlót szedtem be szintén nyaralás miatt. Valószínűleg kicsit túlterhelődött a szervezeted a folyamatos hormon tartalmú tabletta szedés miatt, ezért lehetnek a problémáid, de az kizárt, hogy terhes lennél.
2016. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!!! :-)
2016. aug. 5. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
A továbbszedés okozza, én is voltam így a Belarával, bár nekem sajnos nem vált be, sőt okozott egy nagyobb bajt, de baba nem lett mellette.
2016. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen nagyobb bajt?
2016. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulműködést (szedés előtt mindent megnéztek, családban sincs és fél év múlva az egekben is volt a TSH-m) és endometriózist. Sajnos a magyar tájékoztatóban nincs benne hogy okozhat ilyet, ha pedig esetleg már van endo azt fokozza. :\ A hormonpótlás az élethosszig kell majd, nem állt helyre, javult egy kicsit csak mióta
2016. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
folyt: abbahagytam, és azóta egyedül a gyűrű vált be ami nem zavar be a dolgokba és nem okoztott tüneteket.
2016. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnalom, hogy ez tortent veled!

Eleg fiatalka vagyok (17 eves), anno elajultam es nem birtam megmozdulni minden verzesnel ezert elmentem nogyogyaszhoz aki megvizsgalt es fogamzasgatlot irt fel, azota szedem. Tavaly lett egy baratom, szoval mar praktikus is a tabi es eddig nem volt semmi problemam vele, kiveve most de ez az en hibam volt. Nagyon figyelek mindenre, hogy egy apro hiba se csusszon be ezert elegge megijedtem! A betegtajekoztatot tobbszor atolvastam de semmit nem irt azon kivul, hogy 'szunet nelkul tobb level bevetele is lehetseges'. Mellekhatasok sehol..

2016. aug. 5. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!