Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozott már valakinek ilyen...

Okozott már valakinek ilyen problémát az állandó stressz?

Figyelt kérdés
Júliusban folyamatosan idegeskedtem a munkahelyemen sok új, nagy felelősséggel járó feladat miatt, feszült, ingerlékeny voltam (otthon is sajnos). Aludni csak Valeriana Relax-szal tudtam, általában két szemmel, hányingerrel keltem reggel a folyamatos gyomorideg miatt, hogy már megint be kell mennem. A menstruációm 9 napja késik. A terhesség nagy valószínűséggel kizárt (ma csinálok azért egy tesztet), mindig védekezünk, nem is egyféleképp. Peteéréskor általában görcsölök, de ez ebben a ciklusban kimaradt, pontosbban akkor voltak olyan görcseim, amikor el tudtam menni szabadságra (akkor kellett volna megjönnie). Ez az állapot pont addig tartott ameddig szokott. Azóta semmi, se görcs, se más egyéb... A kérdésem főleg arra irányul, hogy a stresszhormonok kitolhatják-e a peteérést. Kinek mi ezzel a tapasztalata?
2016. aug. 5. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ên amikor a suli miatt idegeskedtem, nekem ki is maradt... de volt, hogy csak késett. Szerintem lehet attól
2016. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A teszt egyértelműen negatív lett és rá két napra meg is jött.
2016. aug. 8. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor örülök, hogy nincs baj :)
2016. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!