Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt nőhet a mell?

Menstruáció alatt nőhet a mell?

Figyelt kérdés
22 leszek 3 hónap múlva, nőhet még ennyi idősen, vagy a menstruáció miatt tűnhet nagyobbnak? Eddig nagyon kicsit volt, az AA kosarú nagy volt rá, ezért nem is hordtam melltartót. De most mintha kicsit nőtt volna, ezért megijedtem, mert nem akarom.
2016. aug. 5. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
A mell zsírszövet, ha hizol akkor az is nö. De menzesz idején is megduzzadhat.
2016. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor megvan, akkor a nő teste átalakul, és "nőcisebb" lesz bizonyos pontokon. Szóval, igen.
2016. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak emiatt van és elmúlik majd. Mindenki odavan érte, hogy nagyobbat akar, de én már 10 évesen is attól féltem, hogy ha egyszer megnő, hogyan fogom elviselni. Eddig szerencsére olyan minimálisat nőtt, hogy egy izmos férfi domborúbb nálam. Mondjuk mások szerint én már kórosan sovány vagyok, de ezt én nem így látom, és nem is híztam évek óta. Sose tudtam megbarátkozni még a gondolattal se, hogy akkora mellem legyen, mint az átlagnak, nem akarok olyan nőies alakot, nem azért, mert férfiként szeretnék élni, csak egyszerűen nem tetszik.
2016. aug. 6. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!