Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alig van mellem! Fog még...

Alig van mellem! Fog még nőni? Fiúk, számít a mellméret?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, (lány:DD) 163 cm és 40 kg. Alig van mellem, 65/AA-s melltartót hordok. Aki megkérdezné, hogy akkor egyátalén miért hordok melltartót: Azért mert a topon teljes átlátszódik a mellbimbóm, ami nagyon zavaró, tehát a topot el lehet felejteni :) Fog még nőni? Nektek mikor kezdett el IGAZÁN nőni a melletek? És fiúk, számít nálatok a méret?

2016. jún. 8. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nagyon sokat számít, én csak a nagyokat szeretem, de van akinek nem olyan fontos.
2016. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
65%
Nekem 16-17 évesen kezdett :D nyugi nőni fog :D Én használtam búzacsíraolajat. 3 hónapon át kentem a mellem, 15 percen át belemaszíroztam az olajat (szinte). Barátom szerint eredményes volt az olaj. :)
2016. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Könyörgöm, 14 éves vagy -.-

Elméletileg 22 éves korig nő. Ennyi idősen ne a ciciddel foglalkozz, kislány.

2016. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Hízni sem ártana kicsit. Miből legyen melled? Csontból, meg bőrből?
2016. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Emberek ***** válasza:
54%
Fog még ez változni, és nem, nem mindenkinek a méret számít. Nem mondom, hogy nem nézem meg a méretét, de nálam nem ez a fő szempont ;)
2016. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még változhat, bár nekem 15 éves korom óta 75A-s. Van akit nem zavar, barátomnak tetszek így is:) 14 évesen meg végképp felesleges emiatt aggódni. Amúgy nagyon sovány vagy, ha felszedsz egy kicsit akkor jobban mehet a melledre is, 40 kilóval ne várd hogy nagy dudáid lesznek, ilyen magassággal még 10 kiló is felmehetne még akkor is karcsú lennél:) 19l
2016. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

14evesen??? Ez komoly??? Nekem nulla mellem volt akkor.. ennyire sietnI.

Par ev es megnő! Addig a tanulassal foglalkozz.....

2016. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Én a nagy melleket szeretem, de a tied még simán nőhet. Valóban hízni kéne egy kicsit.
2016. jún. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Szia nem kell aggódni mondjuk nekem már 11 évesen megjött a menzim. És akkor volt már kis cicim. De 15 éves koromtól kezdett el jobban nőni mondjuk én hormon beteg vagyok szóval az is rá tett egy jó nagy lapáttal. De a legtöbb lány osztálytársamnak 16-17 évesen kezdett jobban nőni meg formát ölteni. Szóval nyugi ne paráz rá. Majd beindul :) 22/L
2016. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 noname_03 válasza:
Úristen, ha ezt még látod, írj kérlek!!
2017. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!