Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Tele van kisebb-nagyobb csomókkal a mellem. Ez normális?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mell, csomó

2016. aug. 7. 22:52  Privát üzenet  

A válaszok

Igen! Valószínűleg a tejmirigyeid durrantak be. A nők többségének előfordul ilyen -akár többször - is az élete folyamán. Ez teljesen normális.

Lehetnek azonban ezek ciszták is (nekem pl. az egyik mellem tele van cisztákkal évek óta), de ez sem probléma, ilyen is sok nővel előfordul, annyi hogy ezzel félévente UH-ra kell menni ellenőriztetni..

Gond akkor lenne ha egyetlen-egy, kemény tapintatú, fájdalmatkan, el nem mozdítható csomót észlelnél. Az már mellrák gyanú!

De a Te leírásod alapján ez mindenképp tejmirigynek vagy max. cisztának tűnik, Úgyhogy ne aggódj!

Azért ha lesz időd, menj el egy UH-ra, ott legalább biztos megnyugtatást ad az orvos!!!

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. aug. 7. 23:12 Privát üzenet

Igen ez normális.

Korod?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. aug. 9. 08:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintem az egyik mellem kisebb, mint a másik. Ez normális?
Normális dolog szerintetek, hogy 15 évesen az egyik mellem nagyobb mint a másik? 16/L
Az normális hogy 10 éves vagyok és feketés barnás szorok vannak a kezemen? Ugye ezek nagyobb koromra kihulannak? Mert nem csak nekem szoros a kezem az osztályban hanem minden lánynak
13éves vagyok valahol kissebb valahol nagyobb "csomók" vannak a mellembe és kicsit fáj is ha megnyomom. Szerintetek ez normális a koromban? Vagy nagy a baj?
13éves vagyok és a mellemben valahol kisebb valahol nagyobb"csomók" vannak. Szerintetek ez nem normális vagy csak azért van mert serdülök?!
Normális, ha a tisztasági betét nem ér el a bugyi széléig? Elég nagy a hézag. Vegyek nagyobb (szélesebb) betétet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!