Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem az egyik mellem...

Szerintem az egyik mellem kisebb, mint a másik. Ez normális?

Figyelt kérdés
Régebben is volt már ilyen, akkor utánaolvastam egy könyvben, és az azt írta, hogy a mell növekedésének kezdetekor normális és hogy majd kiegyenlítődik. Aha, de mikor? Merthogy az már vagy 3 éve kezdődött... Tapasztalatok?

2016. máj. 8. 10:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jaj és elfelejtettem odaírni, 13 éves lány vagyok
2016. máj. 8. 10:40
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Még fejlődsz addig...jelen esetben 18 éves korig, de majd idővel megáll ez előtte.
2016. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
teljesen normális, az emberi test aszimmetrikus, az egyik melled mindig kisebb lesz valamennyivel, mint a másik
2016. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Titusztitusz ***** válasza:
65%
Ilyen korban még nincs jelentősége a dolognak...Álltalában a lányoknál nem teljesen egyformán szokták kezdeni a mellek a fejlődést...De idővel majd nagy valószínüséggel kiegyenlítődnek majd a méretek...Szóval ne aggódj, nem kóros a jelenség...
2016. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 18 éves korodig be fognak állni a végleges méretek, és addigra már nem hiszem hogy érdekelni fog az eltérés. :) Az én melleim sem egyformák sőt az egyik egy kosármérettel nagyobb a másiknál így képtelenség tökéletesen passzoló melltartót találnom. Én meg már 21 éves vagyok. Ezt dobta a gép, ezt kell elfogadni. :)
2016. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
egyébként 20-21 éves korunkig fejlődik a testünk, nem 18...
2016. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, sajnos rosszul tudod. 25 éves korig fejlődik a test (bizonyos részei), de én nem is ezt mondtam, hanem hogy 18 éves korára már nagyjából látni fogja milyen méretekkel fog rendelkezni a jövőben. Kár lenne azzal hitegetni, hogy 25 éves koráig még látványos változásokon megy majd még keresztül a melle. Ha változik is valamennyit, minimális lesz már, nem is biztos hogy észreveszi.
2016. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a nők 20-21 éves korukig fejlődnek, a férfiak 21-24-ig

20 felett még jelentősen változhat a test, és bizony még akkor is növekedhetnek a mellek

2016. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jaj de jó, köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtattatok :)
2016. máj. 8. 16:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2016. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!