Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hét múlva indulunk nyaraln...

Egy hét múlva indulunk nyaralni tengerre. Valószínű akkor fog megjönni. Mit csináljak hogy bírjak fürdeni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát esetleg tamponnal vagy ha szedsz fogamzásgátlót azt tovább szeded 1 héttel és akkor valószínű hogy nem jön meg.
2016. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tampon. Meg gondolom, nem lesz végig meg, vagy nem lesz minden nap erős.
2016. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szia! Én is évekig bajlódtam ezzel, majd megtudtam, hogy a sportolók is megoldják ezt valahogy pl. egy olimpia idején. Ezért aznap amikor megjött nyaralás idején minden nap 1 db. Norcolut tablettát szedtem, a nyaralás utolsó napjáig. Ettől 24 óra múlva abbamaradt és a gyógyszer abbahagyása után 1 nappal már újból meg is jött. Én vagy már 10-szer igy voltam nyaralni, és azóta soha nem idegesit, hogy mikor jön meg, vagy mikor nem. Unokatesóm nőgyógyász és tőle volt az információ.
2016. aug. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
mekkora mázli hogy pasi lettem, istenem köszönöm
2016. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
majd ha öregen nem tudsz rendesen hugyozni visszasírod az ami csak havonta pár napig probléma.
2016. aug. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ezt nekem irod? miért ne tudnék rendesen hugyozni? am meg kit izgat ugyse élek olyan sokáig
2016. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert a férfiak gyenge pontja a prosztata...
2016. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és a nők már rég elfelejtették a menszeszt (örökre) amikor neked minden egyes hugyozás probléma lesz.
2016. aug. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
...de csak akkor lesz neki probléma ha nem használja aktívan a prosztatáját... ;)
2016. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ugy érted akit minden nap megdugnak annak nem lesz hugyozási gondja?
2016. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!