Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valami véres kocsonyás dolog...

Valami véres kocsonyás dolog jött ki belőlem, valószínű a nyákdugó? Ez azt jelenti, hogy bármikor szülhetek? Azóta enyhe mensi szerű derékfájás és hasfájásom van, mint mikor készül megjönni a havim.40+3hkm

Figyelt kérdés
Bocsi csak első baba és nagyon várom már a nagy pillanatot.
2012. okt. 15. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekem így indult meg a kisfiam annó, reggel 9-kor kicsúszott a nyákdugó,onnantól fájdogált a hasam, aztán 13.20-ra megszületett az én kis drágám:)

De olvastam itt olyant, aki még el volt nyákdugó nélkül 1-2 hétig is. (Mondjuk, ez nem valószínű Nálad, hisz már betöltötted a 40. hetet.)

Úgyhogy figyeld magad, szerintem, és ha rendszeressé válnak a fájások, akkor indulás!

Szerintem ma már babázol! Drukkolok, könnyű szülést Neked!

2012. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Kezdődik:) Drukkolok, és könnyű szülést kívánok!
2012. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az első szülésem indult így: elment a nyákdugó, rögtön utána jöttek a fájások.

Már nem lehet neked sok hátra a terhességből.

Könnyű szülést, üdv 40 hkm

2012. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És biztos észre fogom venni időben a fájásokat? A babám a mai napig nagyon aktív és mára már az ő mozgása is nagyon sokszor fáj, annyira,hogy mondta a doki ctg után,hogy lehetne igazi fájás is ,de mivel a kisfiam mozgott így még nem az. Éles,szúró fájás hüvelybe és bekeményedik ott ahol kinyomja magát a fájás miben különbözik ettől?
2012. okt. 15. 11:54
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Igen valoszinu a nyakdugo volt elkezdett nyilni a mehszajad.

Barmikor szulhetsz de nem torvenyszeruen ma/holnap.

Figylej a fajasokra ha mar erosebb rendszeresebb akkor bizakodhatsz.

Konnyu szulest kivanok.

2012. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el eszre fogod venni a fajasokat. Nem mensi szeru gorcseid lesznek hanem intenzivebb fajdalom. Ami erosodni fog es egyre kevesebb idokozonkent jon.Szoritok.
2012. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) próbáltam volna a melegvizes zuhanyzást, de persze pont nincs melegvíz ,mert csinálják a fütést :( 3 -ra mennem kell nst-re meg dokihoz, remélem ott kiderül tutira ,hogy mi várható.
2012. okt. 15. 12:09
 8/17 anonim válasza:
79%
szerintem szülni fogsz,csak az a kérdés,hogy hány óra múlva!Gratula!
2012. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
irigykedem! :) Pedig még csak 4 hónapos a babám :)
2012. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

A fájást fel fogod ismerni, emiatt ne aggódj.

Össze sem lehet hasonlítani a keményedéssel, sem azzal, ha feszíti magát a baba.

2012. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!