Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 éves vagyok és menstruálok,...

Tewo kérdése:

9 éves vagyok és menstruálok, anyukámnak már elmondtam, és nem tudom mit tegyek, aggódjak?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen kívül mi mást tehetnél még?

Nem is értem mi értelme ennek a kérdésnek.

Anyukádnak elmondtad.

Pont.

Itt vége a sztorinak.

2016. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért írtad ki a kérdést.

Elmondtad anyudnak, ennyi. Ezentúl majd figyelsz, hogy mindig legyen betéted. Azt, hogy 9 évesen megjött, nem egyedi eset. Nagyon sok leányzónak jön meg 9 évesen. (még nekem is akkor jött meg) Ez csak annyit jelent, hogy a szervezeted fejlettebb mint másoké.. Idővel a többi lánynak is meg fog jönni..

2016. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 K12345 válasza:
Nem kell aggódnod! Ez egyáltalán nem probléma. Vannak lányok akik korábban érő típusok, mint mások. Szerintem anyukád nagyon szívesen segít neked ha esetleg valami problémád adódik. Eleinte fura, hogy "nagylány" lettél, de szerintem hamar "hozzá fogsz szokni"! Sajnos nincs mit tenni :D Kitartás! :)
2016. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!