Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam meg anyukámnak,...

Hogy mondjam meg anyukámnak, hogy menstruálok?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem el először menstruálni. Anyukám még nem tudja. Hogy mondjam meg neki? Félek!!!
2011. szept. 23. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz? Ez teljesen természetes. Gondolod, hogy agyoncsap érte? :)
2011. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 lovelyne ***** válasza:
59%
Anyu!Menstruálok!Ilyen egyszerű-.-
2011. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam. Másrészt nem feltétlenül kell megmondani neki sztem. Persze ha már vagy olyan önálló, hogy ami ezzel jár, azt Te magad megoldjad. De majd mások is remélem, hozzászólnak.
2011. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Jaj gondolod hogy nem tudja hogy előbb-utóbb meg fog neked jönni??? Mitől félsz?? Hogy leharapja a fejed, vagy mi?:-)

Csak mondd meg neki, hogy megjött az első és ő tudni fogja mi a helyzet, nem kell félni, ez egy teljesen természetes dolog minden nőnél!! Egyébként is jobb ha tudja, hogy több e.ü.-i cuccot ezután majd haza hozni!!

Sok sikert, szia!

2011. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszike! nem attól félek, hogy leharapja a fejemet hanem csak nem tuddom hogy mondjam meg! lehet, hogy majd a következő alkalommal mondom meg!
2011. szept. 23. 13:22
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én mélységesen meg lennék döbbenve és bántódva ha a lányom nem merné NEKEM, az ANYJÁNAK elmondani hogy menstruál.

Miért kell ebből ekkora titkolózást csinálni???

Természetes hogy én vagyok az akivel ezt meg tudja beszélni, mégis ki más????


Látszik hogy nem valami bensőséges, igazi anya-lánya szövetség és kapcsolat van közted és anyukád közt. Ezen mit kell szégyellni?? Anyukád is nő, és ő is menstruál.

Egyébként meg általában az anyuka mossa a fehérneműket és ezt nem lehet eltitkolni, amúgy butaság is.

2011. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi ez az új divat hogy a tiniknek ciki elmondani hogy megjött? Én egyből futottam anyuhoz annak idején.
2011. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Mi ebben a nehéz? Anya, menstruálok! Ilyen egyszerű! Ennél bonyolultabb dolgod sose legyen!
2011. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

ne bántsátok már! tudjátok, milyen nehéz.. majd később nevetni fog rajta, de gondolom nem gondolkodott még ezen, sokan így vannak vele!lehet h nem is olyan a kapcsolatuk, vagy nem szoktak beszélgetni!

na, igen, tényleg igazuk van viszont, hogy nem kell rajta görcsölni, mert anyukádnak ez természetes, ő nem fogja cikinek gondolni, eltitkolni pedig nem fogod tudni. nagy levegő, eléállsz, és "Anya. Megjött.". ha úgy jobban megy, káromkodhatsz is, úgy jobb..:)

ha még valami kéne, itt részletesebb: [link]

2011. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
szoktunk beszélgeti és egyépként meg mi módon irtok ilyeneket hogy biztos nem beszélgetünk anyukámmal!!!! miközötök van huzzá!! bunkók!!!!!!!
2011. szept. 23. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!