Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmúlt a hányinger, ez normáli...

Elmúlt a hányinger, ez normális? 9. hetes kismama vagyok. Kb 2 hete dúrván egésznapos hányingerem volt,3x hánytam is.

Figyelt kérdés

Azt mondta az orvosom szombaton (amellett, hogy egészséges terhesség), hogy igyak hideg cola-t. Hétfőn vettem is egy féllitert, és pár kortyot ittam belőle. Hétfőn még hánytam reggel, de azóta teljesen elmúlt a hányinger. Mellfeszülés az van. Ez lehet csak a cola-tól, vagy lehet, hogy valami bajt jelez??

:S



2016. aug. 10. 04:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hirtelen múlt el az egész, akkor jelezhet bajt. Egyáltalán nem vagy rosszul azóta? De az is lehet, hogy tudat alatt aggódsz a babád miatt és mint amikor tüneteket "beszél be" magának az ember, most annak az ellenkezője történik. Ha van lehetőséged rá és az nyugtatna meg, akkor nézzétek meg a babát uh-n megint. Kívánom, hogy minden rendben legyen!
2016. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmentem sztk-ra, mert nem bírtam ki, és minden rendben. Mondták, hogy örüljek, hogy ilyen hamar abbamaradt a hányinger. :)
2016. aug. 10. 13:20
 3/4 anonim válasza:

De azert ne lepodj meg ha visszsjon...vagy mondjuk a mellfeszules is elmulik,aztan 3nap mulva ujra feszul....jonnek mennek a tunetek!!!Konnyen beszelek mar most a 11honapos fiam mellol,de en is ilyen aggodós voltam...jaj miert nem erzem,miert nem faj....kesobb jon,"a miert nem rugott meg ma,es ma meg miert nem alszik csak rugdosodik" erzesek stb stb. ;)

Boldog es nyugodt babavarast!!

2016. aug. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszii :) Igen, visszatért, csak 3 napig volt jobb :D De örülök neki, hogy visszajött, mert így nem aggódom annyira, hogy mi van már :)
2016. aug. 17. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!