Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios problemak....

Menstruacios problemak. Normalis vagy csak rn reagalom tul?

Figyelt kérdés
Novemberbe jott meg eloszor akkor is kb 3 napig barnas folyadek.Aztan december 26.an jott meg.Azota nem tudok aludni max hajnal 5-kor alszol el de akkor meg delutan 4-ig is kepes vagyok aludni.igy neg el megy az egesz napom,ebresztore nem tudok kelni.Hanyingerem van,szedulol,hamar elfaradok akar az allastol is.Hatalmas hangulatingadozasaim vannak ,anyum nem tud segiteni mert kulfoldon dolgozik massal nem tudom megbeszelni a problemam.Lehet valami mas a hatterbe vagy csak en reagalom tul?Esetleg hormonvaltozas vagy micsoda lehet? 14/L

2016. jan. 2. 00:08
 1/10 A kérdező kommentje:
*en a cimben.Valamint nem birok enni maximum csipegetni es kitart egesz napra.
2016. jan. 2. 00:15
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek a menzesz vele járó tünetei.Lehet idővel enyhülni fog de ezeken a napokon én is szenvedek már2 éve.Azt javaslom menj el orvoshoz.Malyd javasol valami gyógyszert és az segít.Csak te reagálod túl. :) 14,5/L
2016. jan. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megint az egyes válaszoló vagyok.Én valamikor levesen kívül enni se tudok mást.Ez is normális.
2016. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Testveremnek persze kutya baja nekem meg mar minden bajom van :( Hazi orvosra vagy nogyogyaszra gondoltal?
2016. jan. 2. 00:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Egesznap megettem egy tal tejbegrizt meg egy virslit.Az utobbit mar magamba kellett eroszakolni mert tenyleg nagyon keveset eszek es felek hogy baj is lehet belole.
2016. jan. 2. 00:25
 6/10 anonim ***** válasza:
(1 es xd)Az is normális ha esetleg össze vissza jön meg,kimaradoznak a ciklusok.2-2,5 évbe telik amíg beáll.
2016. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ertem :)koszonom a valaszod!
2016. jan. 2. 00:28
 8/10 anonim ***** válasza:

(1)Nincs mit ;) Amúgy háziorvoshoz elég elmenni.Ebbe ő is tud segíteni.

14,5/L

2016. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Enni kell gyerekek! Mert attól leszel rosszul utána! Ilyenkor nem számít hogy hízlal vagy sem, ami jól esik enni kell, nehogy bajod legyen. Nekem amugy mostanában ha monstruálok olyan gyengeség fog el hogy legszívesebben agyban feküdnék egész nap. Elmúlt 2-3 alkalommal volt így. Vagy pl első évben nem görcsölt egyáltalán a hasam, azóta meg van úgy hogy úgy görcsröl hogy 3 szem gyógyszer (cataflam) kell rá. Ne szedj viszont inkább bármit, mert pl a cataflamra sokan érzékenyek, de vannak hatékony gyógyszerek illetve gyógyteak, és ajánlom hogy ha görcsölsz akkor kerüld a puffaszto ételeket + szénsavas italokat mert rásegíthet a fájdalomra. Próbálj meg nem felrázni mert akkor elviselhetetlen! Esetleg ilyen forró/meleg derék melegítőt érdemes a haladra tenni, mert a meleg tágítja az ereket, javul a vérkeringés, és elvileg csökken a görcs :)

19/L

2016. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok :) szóval próbálj meg nem felfázni* a felrázás nehéz lenne :))
2016. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!