Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 1 hete valami bajom lehet....

Kb 1 hete valami bajom lehet. Nem tudok benedvesedni, S ez nagyon idegesít amikor a barátommal vagyok:S mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Minél inkább rástresszelsz, annál kevésbé fog menni. Szerintem egy darabig ne erőltesd. Nekem is volt ilyen, kívántam meg minden, de valamiért mégsem.

Lehet, hogy valami tudatalatti stressz, stb.

Légy türelmes, biztos nincs semmi gond. Ha szeretitek egymást, megfogja érteni!

2010. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segitséged:)
2010. ápr. 19. 00:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedtek fog.gátlót? Mert lehet hogy az a ludas.
2010. ápr. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, én most kezdem majd el szedni..először hüvelygombára vagy fertőzésre gondoltam,de megnyugtattak hogy nem valószínű.
2010. ápr. 19. 23:52
 5/7 anonim válasza:
nekem is ez van, kb fél éve.. egyre rosszabb, a stressz miatt :( nem tudom mit csináljak, nagyon szeretem, nagyon kívánom, de folyton az jár a fejemben, hogy "most sem fog menni", többször volt olyan, hogy elsírtam magam. Hálistennek nincs nála türelmesebb ember a világon, de akkor is nagyon rossz.. Pszichológus? sikosító?
2010. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ezvan:S mindig félek hogy mitgondol meg ilyenek és azért valamilyen szintem szégyellem de orvoshoz félek elmenni:S
2010. jún. 6. 20:56
 7/7 anonim válasza:
szerintem ez tényleg pszichés.. és az a durva, hogy megőrülök, annyira kívánom, de nem reagál a testem az izgalomra.. :((
2010. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!