Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a barátommal szexelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a barátommal szexelni akarunk akkor mindig egy másik pasi képe ugrik be és nem tudok benedvesedni. Szeretem a barátomat nagyon, de nem tudom, hogy mit kezdjek. Mit tanácsoltok? 17/L

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ki az a másik pasi ? ismerős vagy pl valami focista.
2010. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ismerős
2010. nov. 7. 12:02
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Tisztázzuk: barátodat szereted... őrá benedvesednél, ha a másik pasi képe nem ugrana be... Figyi... a másik ugye nem megerőszakolt, vagy "csak" molesztált, vagy ilyesmi? :O Mert akkor dögöljön meg!!! :@ Figyelj! Ha ilyesmi történt, menj, és kérj orvosi segítséget, vagy egy megbízható barátnőddel beszélj erről (sőt! anyukáddal beszéld meg!!!). A barátodnak pedig mondd el ezt mindenképpen, mert szegényke akkor azt hiszi, hogy miatta van! Hidd el, meg fog érteni!
2010. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Erről ő tud.De nem volt szó semmi megerőszakolásról.Csak egy ismerős aki jó barát és kicsit nyomult és emiatt megszakítottam vele a kapcsolatokat.Mit tudnánk tenni a barátommal?
2010. nov. 7. 12:03
 5/11 anonim ***** válasza:
látens szerelmes vagy az ismerősödbe.
2010. nov. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De az ismerősömmel fáj, hogy nem beszélhetek, de a barátom nélkül meg megőrülnék..:(
2010. nov. 7. 12:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Hááát... akkor így nem sok értelme van, hogy a barátoddal vagy! :S Szerintem tartsatok szünetet! És majd akkor kiderül minden...
2010. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Többiek?Mit gondoltok?Mert szünetet egyikőnk se bírna tartani..:(
2010. nov. 7. 12:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha csak egy jó barát, akkor miért szex közben ugrik be a képe? :D

Én nem szoktam az ellenkező nemű barátaimról fantáziálni szex közben.

2010. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem múlik el, csak ha egy jó ideig nem találkozol/kommunikálsz azzal az ismerőssel. VAGY ha lefekszel vele, bár lehet, hogy akkor meg csak mégjobban felerősödik:)
2010. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!