Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, és éget...

Késik a menstruációm, és éget odalent, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy terhes vagyok, gumival védekezünk és óvatosak vagyunk.. 5 napja késik, és egy hete időnként jelentkezik egyfajta égető érzés ott lent, szeretkezés közben jelent meg először, pár nap múlva ismét megpróbáltuk, de megint fájdalmaim voltak. Közben volt olyan nap, hogy órákig éreztem egy kicsit gyengébben az égő érzést.

Kb. másfél hete voltam nyaralni Balatonon, arra gondolok talán felfáztam, vagy elkaptam valamit. A menstruációm késése összefügghet a fájdalommal? Mi lehet ez?



2016. aug. 10. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha elmesz egy nogyogyaszhoz lehet osszefuggesben mivel ha felfaztal az nagy hatassal van a mensidre is . Sztm minnel hamarabb menj el:)
2016. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőzésed lehet a Balaton miatt. Ha fürdesz szabad vízben, utána ne felejtsd el a hüvelyflóra visszaállítót! Ha felfáztál volna, akkor inkább előbb jön meg a gyulladástól.
2016. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!