Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kéne mennem ezzel nőgyógyás...

El kéne mennem ezzel nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Már 3éve megvan es meg mindig nem állt be. Tudom hogy 18éves koromig meg reer de szerintem ez mar nagyon nem jo igy. Mar kb 10honapja nagyon rendszertelen van amikor kimarad 2honap is. Altalaban 5-6naposak, de most is megvan es mar a 8.napon vagyok de még mindig úgy verzek mintha az 1.-so nap lenne. Szerintetek se normalis ez? Vagy csak en gondolom tul? Anyukám aut mondja hogy azert ilyen mert meg nem allt be.

2016. aug. 11. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz. 3 év alatt illett volna beállnia annak ellenére, hogy 18 alatt vagy. Bajod nem lehet abból, hogy dokihoz mentél, max megállapítja, hogy ez így oké, de meglepne, ha tényleg oké lenne. Sok nőnek nem tökéletes/napra pontos, de 8 napja erősen vérezni nem jó jel.
2016. aug. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mindenképp menj dokihoz


hány éves vagy amugy?

2016. aug. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ertem, koszonom a valaszokat.

16vagyok.

2016. aug. 11. 01:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még normális a korodban, ha 17 éves korig nem lenne 2-3 nap pontosságú, akkor mennék orvoshoz.
2016. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

10 napig normális a vérzés felnőtt korban is.

n nem izgulnék, 17-18 éves korodig be fog állni majd.

2016. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el az orvoshoz, o nyilvan jobban ert ehhez!
2016. aug. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még belefér ez a korodban.
2016. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos
2016. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!