Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek az nagyon gáz, ha...

Szerintetek az nagyon gáz, ha egy lánynak szőrös a karja, kézfeje, és az újjai? Mert nekem olyan. A kézfejemen és az újjaimon csak közelről látni. De úgy nagyon. és engem nagyon idegesít Borotválni nem akarok mert akkor csak szúrós lesz.13/L

Figyelt kérdés
mit tegyek? nagyon zavar

#szőr #lány #nagyon zavar
2016. aug. 12. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg gyantaztatni? Bár én borotvalom, de így sem jobb... idővel sok lesz a szortuszo gyulladás
2016. aug. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%

Menj el kozmetikushoz, ki tudod szőkíttetni, ha barnás, egyébként mindenkinek olyan közelről.

Ha szólnak miatta, vagy a barátnőid azt mondják, hogy feltűnő, akkor érdemes szőkíttetni, de ha nagyon bátor vagy, befestheted hajfestékkel.

13èvesen szerintem nem gáz, majd ha gimibe mész, aktuálisabb lesz ez a probléma

2016. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2016. aug. 12. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szőrös, az egész tested szőrös egy-két terület kivételével. Ha nem vagy olyan mint a jeti akkor nem probléma.


Ha zavar akkor gyantáztasd egyébként nem okoz problémát. Senki nem fogja közelről nézegetni.

2016. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Ne csinálj vele semmit. Majd 18 évesen már ez nem lesz problémád.
2016. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös (bár vékony szálú és világos színű a szőr rajta, de engem zavar). Én ezt epilátorral oldom meg, pár perc az egész és nem egyszerre nő ki az összes szőrszál, mint a borotvánál, így nem is szúr!
2016. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél hideggyanta csíkot, pár perc az egész
2016. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!