Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdek homályosan látni...

Kezdek homályosan látni közelre, pedig nem nézem a gépet se közelről, se a tv-t micsináljak? Nem akarok szemüveges lenni valami ötlet? Bár leghet hülyén hangzik :D

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha homályosan látsz, nyilván gond van a szemeddel. Mindenképp menj el szemészetre! Nem tudom mennyi idős vagy, de ha még diák, akkor az időben elkezdett kezeléssel(ami a szemüveg- és lehet, hogy jól is állna!), helyrehozható a szemed, és pár év múlva leteheted a szemüveget. Amúgy vannak kontaktlencsék is.
2012. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos nem előzheted meg a szemcsit szolj a szüleidnek homályosan látsz ha tovább halogatod nagyobb baj lesz hidd el ha közere nem látsz nem mindig hordani vannak olyan helyek ahol egy óra alat megycsinálják ha kel írj rám én is szemüveges vagyok nem a világ vége de sajnos meg kell szokni drukolok
2013. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!