Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj a nemmiszervem?...

Mitől fáj a nemmiszervem? Milyen gyogyszert tudok venni vény nélkül?

Figyelt kérdés

Legjobban szex kozben fáj amíg ki nem tágulok.

Ha pisilek nem csíp!

Fehér folyásom van, nem büdös!

Szerintem strandon vagy a nyilvánis wcben kaphattam el valamit. Páromnak a fitymája körbe be van repedezve.

Az a baj, hogy nőgyógyászhoz nem tudom mikor lesz alkalmam elmenni. Tudom, hogy mindenképpen meg kell mutatnom magam neki, de sajnos a munkám nem úgy engedi! :/


2016. aug. 14. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Betadine hüvelykúpot kapsz a patikában vény nélkül. Az a lényeg, hogy legalább 7 napig használd, akkor is ha közben elmúlik a tüneted. A párodat is kezelni kellene.
2016. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a páromat mivel kell kezelni?
2016. aug. 15. 06:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy milyen fertőzésről van szó? Ha gomba, akkor Canesten kenőcsöt szoktak adni rá a férfiaknak.
2016. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nálunk jelenleg pont ugyanez a probléma.

Betadine kúp a legjobb erre, az jó bakteriális és gombás fertőzés esetén is! Mellé ajánlom az idelyn krémet, ami külsőleg regenerál. 7 napig megállás nélkül kúráld magad a kúppal és nem lesz semmi gond! :) vedd meg mellé a kenőcsöt is az is fontos , hogy külsőleg is rendben legyél! A barátodnak a canesten kenőcs lenne megfelelő, ő is rendszeresen használja, a szex egy ideig hanyagolható ebben az esetben, ajánlott! :/ :)

2016. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!