Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véd már a gyógyszer? Kimaradt...

Véd már a gyógyszer? Kimaradt egy szem. (milligest)

Figyelt kérdés

Az előző levél gyógyszernél a harmadik héten kimaradt egy tabletta. Több, mint 12 óra telt el, de én pótoltam, majd ugyan úgy végig szedtem az egész levéllel. Hagytam 7 napos szünetet, és már a 2. levél 9. tablettájánál tartok.


Azért idegeskedek picit, mert ilyenkor elvileg nem kell megtartani a 7 napos szünetet, hanem egyből folytatni a következő levéllel.

Köszi a válaszokat :)



2016. aug. 15. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

10 éve milligestet szedek. Ez alatt az idő alatt, mikor pl. antibiotikum gyengítette a hatását, én mindig normálisan szedtem, nem szedtem tovább folyamatosan, hanem megvolt a szünet és után 3 hétig kiegészítő védekezés.( a doki mondta hogy 3 hét kell mire hat az elején és én mindig ezt vettem alapul).

Egyszer fordult elő, hogy elfelejtettem bevenni egy szemet kb 16-17. napnál amit észre sem vettem, csak a végén hogy egyel több van, paráztam is miatta mert együtt is voltunk , de nem volt semmi. Szóval megtartottam a szünetet és 3 hétig az első gyógyszer beszedése után kiegészítő védekezést használtunk.

Te egyébként miért idegeskedsz konkrétan?

2016. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. azért idegeskedek, mert tegnap együtt voltam a barátommal.
2016. aug. 15. 14:13
 3/9 A kérdező kommentje:
és nem vagyok biztos benne, hogy már véd a gyógyszer. lehet csak túlparázom, de nem a betegtájékoztató szerint jártam el, és ezért idegeskedek :)
2016. aug. 15. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Mond hogy használtok kiegészítő védekezést.
2016. aug. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én ugye akkor paráztam mikor nem vettem észre hogy kimaradt egy és ugye úgy voltunk együtt. De mikor valami gyengítette és így csináltam mint te, mi mindig használtunk kiegészítést.
2016. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem volt kiegészítő, viszont nem belém ment el.. csak 2x csináltuk, és még visszarakta fél óra múlva kb pár percig..
2016. aug. 15. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig azt írja ha tovább szeded akkor is 7 napig kiegészítő kell. Így meg pláne. Van is miért aggódnod.
2016. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen tudom, de az 1 hét már le telt. ma vettem be a 10. szem gyógyszert
2016. aug. 15. 18:41
 9/9 A kérdező kommentje:
de köszönöm a válaszokat, remélem nem lesz baj
2016. aug. 15. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!