Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5 napja elestem csúnyán s a...

5 napja elestem csúnyán s a mellemen lett egy kék folt, aztán éreztem egy csomót is, mi lehet? 18/L

Figyelt kérdés
Elég erősen kell megnyomkodjam,hogy érezzema jobb mellem felső részén van, olyan hosszúkás alakú, nem akarok hülyeséget írni, nem igazán értek hozzá, várjak hogy múljon el, vagy inkább irany a doki?

2016. aug. 15. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Küldj róla fotót, úgy könnyebb megállapítani. :)
2016. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Humorherold, köszi a segítséget ;)
2016. aug. 15. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Áh, és te egy fotó alapján ki tudod tapintani a csomót a mellében? Gratulálok, tehetséges vagy!


Kedves Kérdező! Nekem autóbalesetben történt ez, nagyon durván megütöttem és eszméletlen módon belilult, nagyon megijedtem. Pár napra rá nálam is jelentkezett a csomó pont a lila folt alatt, de én arra gondoltam, hogy mert a szövetek nagyon mélyen megütődtek, ettől lehet. Lehet, hogy hülyeség (sőt valószínű), de én hagytam a dolgot. Két hétre rá elmúlt az erős lilulás is és a csomó.

2016. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El fog múlni, nincs vele semmi teendő
2016. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy és mivel estél el 18 évesen???
2016. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szia kedves kerdezo, kerdesedre sajat aggodalmaim miatt rakerestem. nos en magam , ( es minden mas oldal) azt javasolja hogy fordulj orvoshoz akarmilyen csomot talalsz a melledben, mivel fennall rak lehetosege is. nem szeretnek veszmadar lenni vagy ilyesmi de en a helyedben rogton orvoshoz mentem volna, nekem szemelyes ellensegem a rak, es egy kicsit tartok is tole, szoval szerintem azonnal fordulj orvoshoz, hidd el ha nem az akkor is megnyugtat es legalabb megtudod mitevo legyel ilyesmi, ha viszont az akkor halas leszel hogy idejeben kezdtel neki...


te magad is irtad hogy "vagy inkabb irany a doki" szoval te is ugy gondolod hogy akar komoly betegseg lehet megse mentel orvoshoz?



egyepkent a valaszoloknak: eleg baj hogy hogy itt mindenki halal nyugodtan arra biztatja, hogy egy csomoval a melleben uljon otthon nyugodtan varva hogy elmulik vagy sem, es ha megsem akkor lehet hogy mar tul keso de mit szamit, elvileg el is mulhat nem?!

2016. aug. 18. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!