Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Kicsi piros...

Mi lehet ez? Kicsi piros "pöttyök" jelentek meg a mellemen. Naponta többször is bele szokott nyilalni a fájdalom. Mi lehet ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Naponta töbször is bele szokott nyilalni a fájdalom a mellembe. Először nagyon megilyedtem mert nem tudtam mi az. Kisseb piros foltok vagy pöttyök is megjelentek rajta. Az talán lehet melegkiütés? Mert már olyanom is volt. Nem tudom hogy mi lehet ez. Talán csak az hogy nő? Mert 13 éves vagyok. Szeritetek ez lehet valami komolyabb? Előre is köszi a válaszokat.

2016. júl. 24. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én idősebb vagyok tőled 10 évvel és fiú, de nekem is vannak a mellemen meg a karomon piros kiütések, nekem a melegtől, izzadástól. Lehetséges hogy neked is.
2016. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!