Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milehet ez? Gond van? Tobbi lent

Milehet ez? Gond van? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem a gyogyszertárba hogy vegyek terhességi tesztet elmondtam hogy mi a problemam 8napja kesik a menstruaciom de se terhessegnek se menstruacionak nincs jele aranyos volt a gyogyszertarps holgy mondta hogy ez felfázas inkabb setaljak at vele az orvoshoz atmentem az orvoshoz elmondtam neki hogy szúr alul a hasam mintha tuvel bokodnek mellbimbom erzekeny es a derekam is nagyon faj fejem is es sokat jarok pisilni pisiles utan kellemetlen a hasam alja mert jobban szur vizeletem sotetebb színű feher folyasom nincs kivagyok szaradva alul teljessen

Elkezdett felsorolni nekem par dolgot mi lehet az oka:

Gyulladások

Kövek

Fertozések

Méhen kivüli terhesseg

Pisilnem kellet egy poharba es ott tesztcsikkal meg neztek vert nem talalt a vizeletembe

És azt mondta hogy ad egy beutalot az urulogiára ahova ma kell mennem

Mire számitsak szerintetek ? Nagyon ideges vagyok mar hogy mi lehet a probléma volt már valaki hasonló helyzetbe?? Mi a tapasztalat??

Ja meg annyit hogy egyszer a balpetefeszkem faj egyszer meg a jobb



2016. aug. 16. 07:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!