Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán nőgyógyászhoz el lehet...

Magán nőgyógyászhoz el lehet menni fertozeses vagy gombás panaszokkal?

Figyelt kérdés
Mennyit kér altalában ilyen vizsgálatért egy magán nőgyógyász?
2016. aug. 16. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 13.000-et fizetek, ebbe benne van a vizsgálat, recept írás.

Halál aranyos a Doktornő, türelmes, nem rohan, és tényleg odafigyel rám. Nekem ennyit bőven megér.

2016. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Jó hogy aranyos 13.000 Ft-ért.
2016. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

El, természetesen. Nálunk nem időpontos hanem érkezési sorrendes. Ezt érdemes megtudni, mert van ahol ez nem számít sürgősnek és pl 1-2 hét az időpont.

Nálunk 7ezer egy alkalom, ebben benne van a citológia ,vizsgálat, konzultáció, gyógyszerírás, kezelés, de ugye X hét múlva újra visszarendel hogy megnézzen, újabb 7ezerért... Ezért sem járok oda már, mert a rendelés kezdése előtt fél órával már 30an vannak... tb-re van időpont, amit ritka ha nem tart (szülést elmegy levezetni), ráadásul ugyanilyen a doki, sőt kedvesebb tb-re, több időt voltam bent az sztk-ban nála, magánba szórja az embereket gyorsan, minél több férjen bele...

2016. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze menj el minnel elobb. Orvosfuggo ki mennyit ker de kb.10-25e/alkalom egy maganrendeleslatogatas kb ahogy nezegettwm a neten a multkor.


2# egyebkent nem mind aranyos meg akkor sem ha fizetsz.. en voltam a multkor egy bekepzelt unszimpatikusnal...

2016. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 13.000-et kér vizsgálat, citológia és ultrahangért. És nagyon szeretem. Nagyon aranyos.
2016. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!