Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves Lányok! Mi a véleményet...

Dana1989 kérdése:

Kedves Lányok! Mi a véleményetek a DITINELL fogamzásgátlóról? A nőgyógyászom most irta fel nekem, es kívácsi lennék a véleményeitekre. Köszönöm nektek!

Figyelt kérdés
Előre is köszönök minden választ :)
2016. aug. 16. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt szedem,immáron 7 hónapja.. meg vagyok vele elégedve,amellett,hogy védetté tett,még a bőröm is jóval szebb lett tőle, annak ellenére, hogy előtte sem volt csúnya.

Az első hónapban pecsételőm volt a megvonásos előtti héten. A második levéltől viszont semmi problémám nincs vele.

2016. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszod :) Legyen szep napod :)
2016. aug. 16. 18:48
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Tudom, 2 év eltelt, de ha esetleg valaki más is utána akar nézni a Ditinellnek, annak segíthetek.

Ez az első fogamzásgátlóm, hivatalosan ha a mensid első napján kezded el szedni, akkor rögtön véd. De mi a barátommal úgy döntöttünk, hogy beszedem az első levelet és csak utána hagyjuk el az egyéb fogamzásgátló módszereket. Én a mensim első napján kezdtem el szedni, ami 4 napig tartott, pedig kb 6/7-ig szokott. Aztán rá 2 napra elkezdtem vérezni. De nem mensi volt, meg nem is pecsételő vérzés, csak így néha délelőtt véreztem (nem sokat), délután meg nem, és ez naponta változott. És ez így ment egészen a 11. napig, utána rendbe jöttem. Mellékhatások sem igazán jelentkeztek. Olvastam, hogy volt akinek fejfájás, hányinger, sírógörcsök jelentkeztek, de nálam egyik sem. Én alapjáraton is fejfájós típus vagyok, de semmivel nem fáj többet a fejem, mint a gyógyszer szedése előtt. Viszont 1 valami nálam is jelentkezett: sokkal hisztisebb vagyok. Napi szintem minimum 3-szor kiakadok valami kis semmiség miatt. De ezen kívül nincs vele rossz tapasztalatom. És ami a legnagyobb pozitívum benne az az, hogy ez a lehető legkisebb hormontartalmú tabletta. Szóval én csak ajánlani tudom:)

2018. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!