Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A melltartó okozza ezt vagy...

A melltartó okozza ezt vagy valami más?

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt már voltam UH-n azzal a panasszal, hogy egy kis csomó-félét lehet kitapintani a bal mellemnél, a bal szélén. Akkor megnyugtattak, hogy nincsen semmi gond. Ez már volt úgy kb 4-5 éve.

Most egy kb 2 hete azt vettem észre, hogy megint fáj a bal mellem oldalt, de nem tapintok ki rajta semmit sem, szimplán csak fáj. Illetve középen ha megnyomom a mellkas csontot, ot érzem hogy nyomásra fáj. Lehetséges, hogy csak a melltartó miatt érzem? Mert merevítőset használok leginkább. Holnap megyek nőgyógyászhoz és megnézetem vele, csak izgulok, hogy vajon mit mond majd. Mammográfiához még fiatal vagyok szerintem (24) de gondolom UH-t ő is csinál azért majd. Igyekszem amikor csak lehet melltartó nélkül lenni, de nem múltak el a tünetek így sem. Volt valakinek már ilyen tapasztalata?



2016. aug. 17. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csomó nem volt, de ez a nyomás dolog ismerős, nekem tényleg a melltartó okozta, mert amióta nem merevítőset használok, nincs ez a probléma. Egy ismerősöm szerint akupunktúrás hatása van, hogy azokon a pontokon nyomja a mellett a fém. A mammográfiát mindenképp érdemes elkerülni, mostanában sok helyen írnak róla, mennyire veszélyes.
2016. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, nem hinném hogy jót tesz ha nyomja, engem most eléggé megrémiszt ez a fájás. :( Abban reménykedtem hogy ha nem használok merevítőset, meg amikor csak lehet semmilyet, akkor majd elmúlik. De mégse...
2016. aug. 17. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orvos meg fogja mondani mi a bajod, es tanacsokat is ad, hogy mit kerulj el. Addig szerintem ertelmetlen talalgatni, mert csak jobban megijedsz tole, pedig lehet hogy semmi bajod nincs :)
2016. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!