Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim tornánál honnan tudom,...

Intim tornánál honnan tudom, hogy jól szorítok?

Figyelt kérdés
Hogy tudom megállapítani, hogy helyesen, nem hasból szorítok?

2016. aug. 17. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Képzeld azt, hogy nagyon-nagyon kell pisilni! Akkor pont ott lent szorítod össze a záróizmokat. Ha a pisilést erősen tartjuk vissza, akkor sem hasból szorítunk.

Egyébként ha keményebb széken ülsz, akkor szorításnál érzed, hogy egy ici-picit megemelkedsz a széktől.

2016. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. aug. 17. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Én gyógytornásznál tanultam gyakorlatokat. Mindig begyaloroltuk az újakat, aztán két hét múlva kellett menni újra. Egyszer mégis rosszul rögzült egy gyakorlat és két hét alatt már megvolt a baj. Egy jó intimtorna messze nem annyi, hogy jól összeszorítom, mintha a pisit tartanám vissza. Be kell melegíteni a medenceizmokat, a lenti izmokat, három részre különítve (hugycso- csikló, hüvely, végbél) kell edzeni a területet.
2016. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!