Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy fényes...

Mitől lehet az, hogy fényes pontokat látok, pedig nem érzem, hogy szédülnék, plusz zsibbad, bizsereg a hátam bal fele, a lapockánál, akkor is mikor állok és nem szorítok el egy eret sem?

Figyelt kérdés

rossz a vérkeringésem? de ha rossz lenne nem lenne folyton melegem, akkor inkább fáznék nem? a pajzsmirigy problémámnak lehetk öze a zsibbadáshoz? néha a bal karom is zsibbad, a melegben meg kiugruk a szivem a heklyéről, pedig fiatal vagyok és vékony is, ha lassan lépcsőzök akkoris ugyanez van, magas a pulzusom, olyan 105-110

lehet szívprobléma?



2012. szept. 11. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Azonnal hívj orvost! Nincs neked infarktusod vagy valami???
2012. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, néha rosszul vagyok, de ilyenkor csak zsibbadok és bizsergek :( de gyakran izzadok, meg gyenge vagyok, fáradékony, akkor is ha jó a vérképem, és gyakran émelygek
2012. szept. 11. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon veszélesen hangzik, ne várj, menj orvoshoz most rögtön!
2012. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
endokrinológushoz járok, fél évente, a házi dokit meg nem érdekli :(
2012. szept. 11. 17:29
 5/13 A kérdező kommentje:
lehet kérni házi dokitól, vagy a belgyógyásztól hogy küldjön terheléses szív vizsgálatra?
2012. szept. 11. 17:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljes kardiológiai kivizsgálásra küldjön el, abban a terheléses is benne van, meg szívultrahang, minden...
2012. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, de én magam is kérhetem? mert belgyógyászhoz is akkro küldött el a házi doki, mikor a maszek nőgyógyász elküldött UH ra és a radiológus tanácsára javaslatára küldött csak el, gasztroenterológiára, és csak onan küldtek MR re, onnan meg eredményeim alapján endokrinológushoz, ahova régóta járok, szal most házi doki írhat csak beutalót, vagy az endokrinológus is?
2012. szept. 12. 15:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom...
2012. szept. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
akkor esetleg valaki, aki tudja? :) vagy aki hasonló helyzetben van, esetleg egészségügyben dolgozik olyan írjon, aki nem tudja az ne írjon
2012. szept. 13. 17:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor melegem van, meg fényes pontokat is látok és szédülök és a szívem is ver eléggé. De nem nagyon foglalkozok vele, mert mindig is ilyen volt.
2012. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!