Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőni fog még a mellem?

Nőni fog még a mellem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 75/A-s melltartót hordok..reménykedem benne hogy fog még nőni a cicim, bár 160cm és 45kg vagyok. Gondoltam már rá hogy ez azért is van mert vékony vagyok de a hízás sem az erősségem pedig sokat eszek.A barátom mindig mondja hogy "tökéletesek" a melleim és ő szereti őket és ennek örülök de magamnak meg nem tetszem és csak emiatt elég kevés az önbizalmam,szóval köszi cicik!:DDD valaki akinek tapasztalata van abban hogy fiatalként kicsi volt de mégis megnőtt?
2016. aug. 18. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A melled nem rég kezdett el növekedni, még nem vagy felnőtt sem, 21 éves korig fejlődésben vagy, szóval nőhet, de ha még a normál súlyod sem éred el akkor nem biztos hogy megfelelő életmódot folytatsz, azaz nem is fejlődsz normálisan. Sport, edzés, egészséges étkezés... minden nap. Amúgy meg ne azzal törődj mekkora a melled, mit számít ez? Senki nem lesz szebb attól hogy nagyobb a melle. Nem változtat semmin.
2016. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Például azon változtat, hogy nagyobb önbizalmam lenne vagy hogy a barátomnak jobban tetszenék.Lehet tényleg nem kéne ezen aggódnom de ha már a mai világban ez már "elvárás"..
2016. aug. 18. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én 19 vagyok, 15-6 éves korrom óta nem nőtt és 75A. Mondjuk én szeretem őket így:) Egyszer remélem te is megszereted őket, nincs semmi gond a kis cicikkel:)
2016. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És nem elvárás a mai világban. Ha meg mégis így látod ne érdekeljen mit gondolnak mások. De elmondom amikor végigmész az utcán senki nem gondolja magában ha rád néz hogy "hű de kicsi melle van, de gáz".
2016. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó,hát azért köszönöm:)
2016. aug. 19. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!