Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb éjszakai...

Melyik a legjobb éjszakai betét? És nappali? Főként az fontos nekem hogy ne csörögjön és jól szívjon mert első pár nap nagyon erős a vérzésem éjszaka is.

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 23:47
 1/10 anonim válasza:

estere az always night

reggelekere ha nem eros a verzes akkor az always no wings, nagyon kenyelmes

ha eros pedig az always cotton :)

2016. aug. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az always nem csörög? Ahogy megyek benne nekem csörgött
2016. aug. 19. 00:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy tud csörögni? Nekem csak a telefonom tud..
2016. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jessa
2016. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a Naturellát használom olyan 8 éve. Sokféle van, most hirtelen nem tudnám a neveiket felsorolni, de nagyon illatosak és egyáltalán nem csorognak XDD
2016. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet én vagyok a béna egyedül, de nekem csörög ahogy megyek. Köszönöm a válaszokat
2016. aug. 19. 16:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Always valóban zörög kicsit, de ezt leszámítva messze a legjobb és legmegbízhatóbb. Sosem mozdul el, és nagyon jó a nedvszívó képessége. Van az Always Soft Like Cotton, ez nem zörög, viszont nem is olyan jó a nedvszívó képessége, mint a sima Always-nak, de ha nem túl erős a vérzésed, nyugodtan használd! Vagy esetleg ha erős a vérzésed, akkor a menstruáció végén tökéletes. Én is mindig ilyet veszek, és ráadásul olcsóbb is szokott lenni, mint a sima.
2016. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De mit tudok csinálni hogy ne zörögjön?
2016. aug. 19. 23:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Always az ilyen csörgős sajnos. Nekem is szokott de nem olyan vészes az amúgy. A libresse is nagyon jó.Pamutos és nem csörög. Az a baj vele ha sok van benne akkor megdagad nagyon.
2016. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen,a sima Always ilyen. Próbáld ki az Always Soft Like Cotton betétet (hacsak nem túl erős a vérzésed), az nem zörög.

A Libresse nekem nem jön be, könnyen elmozdul, nem érzem biztonságosnak.

2016. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!