Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Súlyos széklet és vízelet...

Súlyos széklet és vízelet inkontinenciára, melyik a legjobb éjszakai pelenka?

Figyelt kérdés
Egyik ismerösömnek ritkán van, hogy éjszakára ne folyon ki a hátul a pelenkából a cucc. Vagy a lábszárából elől-hátúl.

2016. júl. 9. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tena maxi slip de a szükségesnél nagyobb méret és egy gumibugyi amely combnál s deréknál passzentosan zár.
2016. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 lencsefőzelék ***** válasza:
78%

* vizelet

* ne folyjon ki

* elöl-hátul

Tena Super Plus?

2016. júl. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos közel sem tudnak annyi vizeletet bíztonságosan magukba zárni a mostani pelenkák mint amenyi mennyiséget ráírnak. Ki lehet próbálni egy nagy puha törölközőt a legnagyobb betéttel és magasderekú, dupla combgumizású vastag latex bugyival...
2016. júl. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a pelenka méret nem jó
2016. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A Seni super plus nekem kimondottan magas hátul, bőven derékközépig/tetejéig ér, elől is nagyon magas és jóval vastagabb is, nem csak lent, Tena Slip maxi és hasonlókhoz képest is. Ráadásul még fóliás is (tena,molicare már nem) így nem is tud átázni, csak max folyni oldalt ha elérte a 3 literes kapacitását..
2016. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Seni super plus valóban képes 3 litert magába szívni és nem tocsog csöpög? A tena super slip M-re jó 2,5 litert írnak de már 1 liter is nagyon necces. 60F pest
2016. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen a legnagyobb kapacitású pelenkák jöhetnek szóba - nekem a tena slip maxi vált be -, de ez csak az egyik feltétele a szivárgásmentességnek. fontos, hogy a pelenka ne legyen teljesen rászorítva a testre, mert akkor a pisi nem tud közlekedni benne, ami korlátozza a gyors és egyenletes felszívódást. nekem az vált be, ha ráhúzok egy tenafix rögzítőnadrágot. az oldalsó szivárgás ellen viszont semmi nem véd, ha oldalt fekszem és akkor indul el, akkor átázás lehet, ezért van a lepedő alatt mosható ágyvédő.
2016. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os: konkrét mennyiséget én se tudok mondani, nyilván a kapacitása ennek se úgy van, hogy valóban 3 liternél van a határa, csak valamihez viszonyítanom kell. Viszont a derékrésze elől/hátul tényleg sokkal magasabbra megy és vastagabb a nedvszívó része egészen fent is, illetve fenék résznél, a tena maxihoz képest.
2016. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen nadrágpelenka sem biztosít teljes védelmet szivárgás ellen, még a Seni Standard Super sem. Ráadásul az egy fóliás termék, olyan, mintha egy kukászsákban aludna az ember.
2016. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem a modern mosható felnőtt pelenka, bírja ki reggelig szivárgás nélkül.
2016. júl. 12. 04:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!