Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyi UH okozhatta?

A hüvelyi UH okozhatta?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál, hüvelyi UH-t csinált. Kicsit fájt, mert eléggé ideges is voltam előtte. A mensi csak jövő hét kedden volt várható, de ma reggel megjött. Lehetséges, hogy a vizsgálat miatt van most ez? Mert ilyen nem szokott lenni, kicsit aggódok most. :/

2016. aug. 19. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbbi nőgyógyászati vizsgálatom után nekem is több nappal korábban megjött, pedig ez egyáltalán nem jellemző rá, ha tolódik, inkább késni szokott. Az utána következők meg már normál intervallumban jöttek. Szóval igen, lehetséges. De biztos vagy benne, hogy ez mensi, és nem más vérzés (pl. felsértett)?
2016. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Este nagyon fájt a fejem, ingerlékeny is voltam meg a hasam is fájt. (Ezeket betudtam annak hogy sokat stresszeltem, meg kevés folyadékot ittam). Ezért szerintem ez tuti az. Meg talán ha megsértette volna, akkor előbb jelentkezik a vérzés. Gondolom.
2016. aug. 19. 13:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is pontosan úgy szokott lenni, ahogy írod. Előbb szinte soha, inkább 1-2 nap késéssel jön meg ha eltolódás van. Ezért is volt nagyon meglepő.
2016. aug. 19. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet tőle, a stressz és maga a vizsgálat is okozhatja hogy hamarabb levált a méhnyálkahártyád. Nekem amikor volt UH-m (ciklus elején, menzesz utolsó napján amikor alig volt meg) másnap ismét nagyon erős lett és fájt több napig. Azért van beleegyezés hogy tudod hogy okozhat fájdalmat, sérülést, vérzést valakinél, magukat védik vele mert simán beperelné valaki őket azért mert kellemetlen.
2016. aug. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!