Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemsokálra meg fog jönni az...

Nemsokálra meg fog jönni az első? Ezek az első menstruációm előjelei?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Folyásom lassan három éve van, mellem már nő olyan két éve. Szőr van lent is, fent is. Hónaljszőröm egy éve van.

Napok óta fáj a hasam, érzékeny a mellem , fáradékony vagyok. Reggelre a derekam is megfájdult. Meg fog jönni ?



2016. aug. 20. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aham úgy tűnik. Nekem is így kezdődött.

12/L

2016. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha bármi kérdésed van, írj privátot.
2016. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinel ugyanazok az elso jelek... Sok mindenkinel ilyesmik, de nincs garancia..es mikor az ember szeretne valamit, sok mindenbe bele tudja kepzelni azt.. :/

Azert tarts magadnal betetet es ellenorizd gyakrabban, hogy nincs-e valami baj(?) es minden jo lesz ;) elsore amugy nem szokott sok jonni

2016. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ma már elmúlt a folyásom. Most mikor elmentem vécére és kitöröltem a wcpapíron volt egy kisebb barna folt.

Ez már a barnafolyás lenne ?

2016. aug. 20. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem rakj be egy tisztasagit legalabb, mert nekem mikor megjott az elso, akkor egy fel napig kb barna jott, utana meg rendesen ver..szoval jobb ha felkeszulsz!

De olyat is hallottam, hogy volt akinek egy kicsi barna volt az elso, majd egy honap mulva rendesen

2016. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
igen a barnafolyás volt, tegyél ve egy betétet de ha csak barna vér jön az nem baj még az első egy-két alkalommal.
2016. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen meg fog jönni.
2016. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem érdekes módon amikor először megjött, semmi tünet nem kísérte (vagy csak nem figyeltem fel rájuk), egyszerűen csak meglepetésszerűen megjelent a barnás folt. Egyébként igen, meg fog jönni neked. Viszont az is lehet, hogy csak ez a kevés barnás volt és ennyi, ne számíts feltétlen vérre. A következő meg akár fél évet is várathat magára.
2016. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!