Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap este felhelyeztem egy...

Tegnap este felhelyeztem egy Canesten 500mg-os hüvelytablettát, de ma reggel megjött a menzeszem. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam volna, hogy pont ma reggel fog megjönni, mert általában elég rendszertelen a menstruációm, nem tudom kiszámítani, és minnél gyorsabban akartam a kezelést elkezdeni. Ha megjött reggel, az azt jelenti, hogy nem hatott a tabletta? Ha elmúlik, újra meg kell vennem...? Semmit sem tudok tenni, hogy gyorsabban helyrejöjjek? Valamint a menstruáció alatt nem alkalmazhatom a canesten krémet sem? A betegtájékoztatóba az van írva, hogy menstruáció alatt a kezelést meg kell szüntetni, de nem értem mi bajom lehet attól, ha kívül kenem krémmel. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?
2013. okt. 20. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem utána meg kell ismételned.
2013. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kívül nyugodtan kenheted,bajod nem lesz tőle, de a menzesz"lemossa"amit rákentél. Kenjed nyugodtan valamennyire csökkenti majd a tüneteidet,de a kúpos kezelést menzesz után meg kell ismételni.
2013. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!