Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norculuttal mi a tapasztalat?...

Norculuttal mi a tapasztalat? Volt rád valamilyen káros mellékhatása? Híztál tőle?

Figyelt kérdés
Kérlek, válaszolj, ha már szedtél ilyen gyógyszert, mert félek, hogy esetleg meghízok tőle, vagy ilyesmi, bár csak 10 napig kell majd szednem, de nem szeretnék tőle kikerekedni. (17L)
2010. ápr. 20. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én szedtem elég sokáig, rám semmilyen hatással nem volt.

Szerintem te sem fogsz tőle kikerekedni pláne nem 10 nap alatt

2010. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hú de gyors voltál,köszi:) hát remélem, igazad lesz...

még várok válaszokat!

2010. ápr. 20. 09:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia ,Neked miore adtzák ezt a gyógyszert?-mert én most megyek orvoshoz csütörtökön,hetek óta vérzek...-úgy hallottam,hogy erre is adják...:O
2010. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3x10 napot kell szednem, az első cikluson vagyok túl, kicsit nagyobb lett az étvágyam, talán egy kilót híztam. Más mellékhatást nem tapasztaltam és a vérzés rendben lezajlott.
2010. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nekem azért írta fel, mert nekem meg egyáltalán nem jön meg. de tényleg jó a rendszertelen vérzésre is, anyum is arra szedi (van, hogy 3 hétig vérzik, és a következő 5 nap múlva kezdődik,meg ilyenek). az nem baj, ha csak úgy hízlal, hogyha többet eszem, mert az étvágyamat kordában tudom tartani, csak ne az legyen, hogy sok vizet tartok vissza, vagy még attól is hízom, amire kb. csak ránézek, vagy ilyesmi...
2010. ápr. 20. 09:19
 6/12 anonim ***** válasza:
És anyukád mennyi idős?És csak úgy három hétig vérzik?Nekem még sosem volt ilyen-nem is értem...-akkOR NEKI JÓ A HOSSZÚ VÉRZÉSRE IS?
2010. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az utólsónak:

Én is hosszú és gyakori vérzésre kaptam.

Volt ugy hogy 10-15 napig tartott, de volt ugy hogy csak 7 napig de akkor 7 nap után megint 7 napig tartott.

Úgyhogy hosszú vérzésre is jó egy kis vérzéscsillapítót mellé szedve

2010. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja. első voltam
2010. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sZIA ELSŐ :) NAGYON ARANYOS VAGY-KÖSZÖNÖM SZÉPEN,HOLNAP UTÁN MEGYEK ORVOSHOZ...
2010. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az én anyumnak is használ, és 42 éves
2010. ápr. 20. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!