Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennem kell majd nőgyógyászati...

Mennem kell majd nőgyógyászati vizsgálatra mindenképp, ha hormonzavarom van?

Figyelt kérdés
Nagyon szőrös vagyok, szinte mindenhol,ami nagyon zavar. Igaz, korán kezdtem el borotválkozni, és több helyen ez is lehet az oka, de olyan helyeken is szőrösödöm,ahol még sose (pl:mell,mellkas). Még az államon is,ott viszont gyantázom egy ideje,amit kissé megbántam már. A szőrösödésen kívül a menstruációm is problémás. 6 éve van meg, de még mindig nem állt be, minimum 2-3 hetet mindig csúszik,ezen kívül kb egy éve vettem észre,hogy kevesebb a vérmennyiség is. A gyerekorvos hová fog előszór küldeni? Mivel szűz vagyok (és szőrös) félek a nőgyógyászati vizsgálattól. Nem lehet vajon "kikerülni"?
2016. aug. 21. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdemes kikerülni, a hormonzavar más egészségi problémákat is tud okozni. Legvalószínűbben úgyis vérvételre fognak elküldeni, hogy megállapítsák a hormonszintjeidet.
2016. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz kell menned majd ő eldönti.
2016. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!