Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés alkalmával fényderül...

Rákszűrés alkalmával fényderülhet valamilyen fertőzésre vagy ahhoz külön kenet vétel is szükséges?

Figyelt kérdés
Pár hete voltam dokinál mert szinte állandóan fájt a hasam meg erős folyásom volt, de azt mondta csak hormonzavar írt fel antibébit. Csinált rákszűrést. Ha a folyást valami fertőz okozta volna akkor abból kiderült volna vagy ez két külön dolog. A rákszűrés eredményem negatív lett De azt írták hpv esetleges korai jeleit mutatta ki. Tudtommal ilyen lelet valami gyulladástól is lehet. De mikor felhívtam őket azt mondták ezért most nem kell újjabb vizsgálat elég lesz kilenc hónap múlva.
2016. aug. 21. 19:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként az erős folyás most már három hónapja az ovuláciá után kezdődik. Menstruáció után egy hétig semmi bajom. Dokinál is pont akkor voltam. Lehet hogy akkor ő nem látta fertőzés vagy gyulladás jelét, de alapból küzd vele a szervezetem és mindig ciklus második felére jön elő?
2016. aug. 21. 19:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Külön kenetvétel és tenyésztés szükséges. én is pont így jártam meg nemrég, mikor mentem szűrésre, mondtam a dokinak, hogy van bizonyos panaszom, és totál azt hittem, hogy vesz kenetet tenyésztésre is. Mint kiderült, azt is csak a szűréshez vette, egyébként én is ugyanilyen eredményt kaptam, csak engem fél év múlva hívtak vissza kontrollra.
2016. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!