Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szolnokon van olyan nőgyógyász...

Szolnokon van olyan nőgyógyász aki hajlandó kenetet venni?

Figyelt kérdés
Évek óta van hüvelygyulladásom, eddig 2 nőgyógyásznál jártam (Svéd és Erdődi), de Erdődihez jártam sokat. Igazából csak a tippelgetés meg az össze-vissza felírogatás ment, így a sok gyógyszer kinyírta a hüvelyflórámat. Kértem kenetet, de nem hajlandóak venni. Tud valaki olyan orvost, aki vesz és a pénzen kívül mást is lát??

2016. aug. 14. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán tudok neked olyat ajánlani, aki lelkiismeretes. A kezei közé születtem, sajnos maholnap nyugdíjba megy, pedig ilyen nőgyógyászból kellene még 1000. :)
2016. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de messze van nagyon. Sajnos én nem találkoztam még ilyen nőgyógyásszal. :( De csak olyanhoz megyek, aki kivizsgál normálisan. Így is teljesen tönkretett már ez.
2016. aug. 14. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy mindegyik csak próbálkozni tud.

Kezdi a leggyakrabban beválttal aztán a következő és így tovább. Lehet hogy nem érdemes váltanod, mert az új majd kezdi előlről...

2016. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt akarom elkerülni. Ránéz és már tudja is milyen baktérium, hát én ezt nem tudom elhinni. Azon gondolkozok az sztk-ba a nemibeteg gondozóba talán többre megyek mint a magánorvosokkal, mivel ott leveszik a kenetet és már meg is van az eredmény..
2016. aug. 15. 22:20
 5/10 anonim válasza:
Szolnokon Tornyi dr. :)
2016. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, ő magától vesz kenetet vagy kérni kell? Esetleg tudsz róla mondani pár szót? :)
2016. aug. 25. 23:11
 7/10 anonim válasza:

Én kértem tőle...a vízpart krt. 12 alatt rendel szerintem menj el hozzá

Teljes neve Dr. Tornyi János

2016. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Elmegyek, köszi! Remélem akkor nekem is csinálni fog.

Nagyon nagy lépés lenne.

2016. aug. 27. 20:07
 9/10 anonim válasza:
Sikerült?:)
2016. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, egyből megmondta mi a gond, vesz kenetet is ha kell. Köszi szépen hogy őt ajánlottad. :)
2016. szept. 10. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!