Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan késleltethetném pár...

Hogyan késleltethetném pár nappal a menstruációmat?

Figyelt kérdés
Most augusztus utolsó napjára kell megjönnie.Viszont szeptember elején esküvőre megyek és pont bele esik..hófehér ruhám lesz és nem szeretném hogy pont akkorra legyen meg..fogamzásgátló tablettát nem szedek semmilyen gyógyszert
2016. aug. 22. 13:36
 1/2 anonim válasza:
Csak gyógyszerrel lehetséges, persze orvosi konzultációval. Viszont egyáltalán nem ajánlom. Nem szeretném hangsúlyozni mennyire természetellenes módon befolyásolja a gyógyszer a női nemi ciklust. Én azt javaslom, használj tampont és esetleg tisztasági betétet ha van szükség rá, legyen nálad csere, de nem éri meg késleltetni (szerintem) .
2016. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az bejött mikor megettem pár nappal egy csomó citromot előtte. Lehet, hogy csak véletlen, mindenesetre ártani nem ártasz vele. Fahéj is jó rá.
2016. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!