Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég furcsán hangzik de...

Petra2009 kérdése:

Elég furcsán hangzik de egyszer fürdéskor észre vettem a méhnyaknál egy dudort ez kb 3-4 napja lehet és minden nap megnézem nem múlik el holnap megyek orvoshoz . Méhnyakrák lehet?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
What the fuck, te mosod a méhnyakad, vagy mi????? A hüvelyt nem szabad mosni semmivel, mert tönkreteszed teljesen. A méhnyakrák egy rosszindulatú hámelváltozás, nem tapintással derül ki, hogy probléma van, nem hiszem, hogy ilyesmiről van szó.
2016. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom :D A gyomrod belsejében nem tapogattál ki valamit? :D
2016. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hasadon kívülről érezted, ugye? A lágyéki részen sok a zsírcsomó és a nyirokcsomó is, azt érzed (a kettő közül valamelyiket). Egyikkel sincs semmi tennivalód. A méhnyakrákot nem lehet kívülről kitapintani.
2016. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet ciszta is, hallottam már ilyenről.
2016. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál de nem mondtam neki mert lehet hülyének nézzét volna hogy nyulkaltam fel de megvizsgalt mondta volna ha ő is érzi es az nem oda való ?
2016. aug. 23. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En is voltam egyszer igy, szinten a mehnyakamon ereztem valamit. De oszinte voltam az orvoshoz - ha nem vagy az vele, keress olyat, akinek kepes vagy elmondani a problemaidat. Azt mondta, ne izguljak miatta, csak egy naboth tuszot erzek, majd elmulik magatol, aztan lehet, hogy lesz megint masik, minden normalis. Mielott valaki megkerdezne, miert "tapizom" a mehszajam: Mivel TCST modszerrel (is) vedekezunk, megtanultam a termekeny napok jeleit eszlelni, s ebb beletartozik a mehszaj allapotanak eszlelese is (mennyie kemeny, mennyire nyitott stb.) Ez nem karos, orvos tud rola, szoval karogok kimeljenek.
2016. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!