Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet mehnyakrakom van,...

Lehet mehnyakrakom van, nagyon felek?

Figyelt kérdés

Mar 2 eve folyamatosan jarom a nogyogyaszokat, folyton valami gyulladas,gomba (Candida), huvelyfertozesem volt.


Most egy hete megint voltam kaptam kezelest, illetve holnap jon meg a mehnyakrak szures eredmenye.Nagyon felek,hogy baj van :(

Eloszor is a tuneteim megegyeznek a mehnyakakkal,21 eves vagyok eddig 3 fiuval volt sexualis kapcsolatom de felek,mert az egyik tul sok lanyal volt(18 evesen volt az elso sexualis kapcsolatom,a masodik fel evre ra es a harmadik is fel evre ra, 7 honapja senkivel sem voltam)


Nagyon felek es nem tudom mar kivarni a holnapot :(

Szerintetek?



2016. jún. 29. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha a tüneteid megegyeznek, akkor szinte biztos, hogy rákos vagy.

A candida a felelőtlen nemi életre utal, szóval még egy ok, hogy rákos vagy.

2016. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha három éve szexeltél először, akkor egyáltalán nem valószínű. A méhnyakrák lassan fejlődő ráktípus, jellemzően 10-20 év alatt alakul ki. Az EU-s egészségügyi irányelvek a szűrést 25 éves kortól javasolják 3-5 évente.


Még ha valóban HPV-s is lennél, ilyen idősen az még nem jár tünetekkel. Valami más lesz a problémáid oka.

2016. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy ha tudod, hogy sok nővel volt, miért nem használtál gumit?
2016. jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Jaj,ne hülyéskedj már, évente járok méhnyakrák szűrésre, mindig 6 hét mire lesz eredmény. Szerinted minden évben végigrettegek 6 hetet? A gombának semmi köze a rákhoz. Én egyébként sok fiúval lefeküdtem és nincs hpv-m. Gumival mindig védekezz, a legfontosabb dolgok ellen megvéd. És ne parázz feleslegesen.
2016. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
A méhnyakráknak nincsenek tünetei. Pont azért kell ellenőrzésre járni. Miféle tüneteid vannak?
2016. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

A jónak mondott, de valójában veszélyes orvosi kezelésektől rettegj inkább, úgy mint pl kemoterápia. Egyesek ennek ellenére túlélik, mások belehalnak.


Egy bushman ha hallana méhnyakrákról, szerintem röhögőgörcsbe halna bele - már elnézést a morbid humoromért, de a keserűség szól belőlem. Nem pont a kemo miatt, hanem a világ ostobaságai miatt. Máskülönben nagyon is együttérzek veled, kedves kérdező.


Őszintén a javadat szeretném - ezért kérlek, h óvakodj az orvosi egyetemen hipnotizált hazug (féligazságokkal, és erős torzulásokkal teli), akadémikus orvoslástól. Jót akar a legtöbb orvos, csak hát a többségük sajnos kellően naív marionett bábu. Kis részük meg visszaél avval, hogy nem naív...


Kuruzslók minden téren akadnak.


Ha legközelebb kisujjközépp dülmirigy hirbehurba rákot hipnotizálnak az emberekbe tíz éven keresztül a médiában, akkor tíz emberből nyolc attól fog rettegni, míg vagy pszichoszomatikusan megteremti önmagának ezt nagynehezen (vagy valami hasonlót), vagy a kemoterápia fog okozni rajta ilyesmit... vagy éppen a chemtrail, ami nem oszlik el egyhamar, a kondenzcsíkkal ellentétbe; meg a a többi vegyszer...


Volt már -többek között- h1n1 őrület is, atán kiderült, h közönséges influenzába többen halnak bele... Ráadásul kérdés, h létezik-e egyáltalán h1n1 vírus. Már az aids-ről is regbesgetik, hogy kitaláció - elmeháború. Az aids se biztos h létezik.


Sajnos alaptalan emberi félelmek léteznek, erre épít a hatalom, aki felvásárolta az orvosi egyetemeket...


Félni pl a tudatmanipulációtól kell. De tudatossággal és önálló gondolkodásmóddal megelőzhető a félelemnek az alap nálküli fajtája.


Hogy a gyakorlatban mit tegyél? Nem dönthetek helyetted, de elmondom, én mit tennék: azonnal abbahagynám a diagnosztizálást, és a kezeltetést, valamint egyre inkább gondolkodnék (és másoktól érdeklődnék) az egészséges éltmód feltételeiről, kiemelten a táplálkozás, a levegő minősége stb, tehát az anyagcsere tekintetében. A tudatodat meg ne hagyd manipulálni.

2016. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az elso fiuval mivel meg szuz voltam, a fajdalom miatt nem is iagazan volt sex,csak probalkozasok.


Egyebkent a Candida gombat antibiotikum miatt kaptam el, legyengult a szervezetem,mert sajnos csunya ovsomorom lett az arcomon.


Hat a tuneteim feher folyas,csipo ego erzes vizelet uriteskor.

Igazabol 2016 szeptembereben lesz,hogy 2 eve nem vagyok szuz. :)

2016. jún. 29. 14:57
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Ezek nem a méhnyakrák tünetei, teljesen általános apró nőgyógyászati tünetek. Mi a fene ijesztett rád ennyire? Menj el moziba egy vígjátékra!
2016. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen tipusu ember vagyok, bolhabol elefantot csinalok :|.

Had ne mondjam min mentem keresztul amikor AIDS-re csinaltak a tesztet(ovsomor miatt kellettek bizonyos vizsgaaltok,koztuk AIDS teszt)

2016. jún. 29. 15:46
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Számtalanszor kiderült már, h akinél aids-et diagnosztizáltak, az illetőről egy másik laborban aids negatív lett az eredmény. De ha mégis ott is pozitív lett, és tovább teszteltette önmagát, akkor a további laborokban legalább annyi alkalommal lett negatív a teszt eredménye, mint pozitív. Ezrével jártak már így azok, akik nem haggyták annyiban.


Ennyit a realitásról, meg az akadémikus orvosláról. A dolog önmagáért beszél.


Ne emiatt rettegj. Mindez altatás, hipnózis - főleg amiatt, h amiktől, akiktől valóban van alapja félni, arról még csak ne is tudj.

2016. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!