Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy szemölcs szerűség jelent...

Egy szemölcs szerűség jelent meg a hüvelybemenetem alsó részénél, de nem fáj, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy van csak,de nem fáj és nem is jelent problémát,kellemetlenséget soha,viszont nem értem mitől lehet? Testszínű,nem gyulladt.

2016. aug. 22. 21:39
 1/9 Kuplungos Géza #kG válasza:
Szerintem egy fájdalommentes testszínű kellemes szemölcs szerűség lehet.
2016. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most miért kell gúnyolódni?
2016. aug. 22. 21:53
 3/9 anonim válasza:
Nem a bugyid dörzsölte ki? És nem bőrkeményedés inkább mint szemölcs?
2016. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg benőtt szőrtüsző? Az is sokszor testszínű és csak ha megnyomja kicsit az ember lesz sárga a közepe.
2016. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az nem a csiklóm,ha arra gondolsz,mivel a csikló felül van, a szemölcsöm meg alul a végbélnyíláshoz közel.
2016. aug. 22. 22:07
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es,lehet,hogy attól lehet,mert azután vettem észre miután leborotváltam. Nem merem nagyon nyomkodni,nehogy baja legyen. Olvastam azt,hogy hpv-vírus fertőzéstől szokott kijönni ilyen,ez kicsit megijesztett, de nem gondolom,hogy a barátomtól elkaptam volna ilyet.
2016. aug. 22. 22:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg nőgyógyásznak.
2016. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor irány a nő vagy bőrgyógyász. Ugyanis lehet HPV okozta szemölcs, ami ha nincs kezelve szétterjedhet a hüvelyben, szeméremtesten is. A méhnyakrákot is sok esetben okozza ez a vírus. Nem csak nemi úton terjed és a gumi sem véd ellene. Wc-ről is elkapható. Szóval nem kicikizni kell azt, aki kérdez. Lehet, hogy csak egy szőrtüssző, bár ott nemtom ki szőrös és kikeményedni sem szokott...
2016. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez bizony elég hpv gyanús. Nekem is így kezdődött nem foglalkoztam vele mondván majd elmúlik és úgy szétterjedt, hogy 4 kezelés kellett mire kiirtottuk...mindegyik olyan volt mintha égő vassal kapargatnák a bőröm. Minél hamarabb menj dokihoz.
2016. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!