Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem rég jött meg és megyek a...

Csalika00 kérdése:

Nem rég jött meg és megyek a strand fesztiválra milyen betétet vagy tampont használjak?

Figyelt kérdés
Ott alszol egyet a fesztiválon és menstruálok eddig mindig betétet használtam de most valami praktikusabb kéne. Vettem egy csomag Mini tampont de nem tudom berakni, szenvedek vele össze vissza. Hogy lehet simán betenni ? Vagy van olyan betét ami sok vért szív be? Melyik a leghigénikusabb? Ja meg a fesztiválokon eléggé sok baci van és milyen fertőtlenítőt vigyek? Ti miket szoktatok vinni fesztiválra ha ottalszotok lányok? Nagy listát kéne írni hogy miket vigyek.❤

#tampon #fesztivál #tisztasági betét #nagynagylistalányok #lécciírjátokmegtimitvisztek
2016. aug. 22. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Tampont azt ne használj, ha még eddig nem tetted. Főleg ne, ha még nem volt szexuális kapcsolatod. Ha nem tudod betenni, akkor biztos szűz vagy még. Éjszakai betétet vigyél magaddal.
2016. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok akkor éjszakait. Te mit szoktál vinni még ami hasznos?
2016. aug. 22. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!