Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztiválra miket szoktatok...

Gréti20 kérdése:

Fesztiválra miket szoktatok magatokkal vinni?

Figyelt kérdés

Idén megyek először fesztiválozni, és nemigazán tudom, hogy ilyenkor mit szokás vinni vagy mit nem? vagy mik azok, amik nagyon szükségesek lehetnek? aki jártas a fesztivál dolgokban, leírhatja az ott töltött napok tapasztalatait, hogy milyen volt stb. :)

21/L



2016. ápr. 9. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ovszer eleg fontos, hogy ne szedj ossze valamit, a tobbi pedig amit amugy is vinnel magaddal, ha mashova mennel.
2016. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eggyet kell hogy értsek az előttem szólóval, az óvszer tényleg nagyon fontos. Gondolom 21 évesen nem kívánatos számodra semmiféle nemi betegség, sem herpesz, egy gyerek meg aztán pláne.


Csak olyan dolgokat vigyél amiket tényleg használni is fogsz! Nem kell sok ruhát vinni, sem sminkkészletet, főleg nem ékszereket. Csak is a legalapvetőbb dolgokat vidd (polo, rövidnadrág, fűrdőruha, törülköző, hálózsák stb.)


Amik hasznosak lehetnek:

- telefonhoz powerbank (pár ezer forint egy ilyen és egy hétig ki lehet vele húzni)

- kézfertőtlenítő, ill. nedves törlőkendő

- hajszárítót én személy szerint mindig viszek

- és ha van svájci bicskád esetleg, NA ANNAK nagyon sok hasznát lehet venni. De akár egy sima összecsukható kés is jó.

2016. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, bár azt kizártnak tartom, hogy szexuális kapcsolatom lesz a fesztivál alatt:D

a fürdés, tisztálkodást viszont hogy kell elképzelni? vannak zuhanyzók?

2016. ápr. 9. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egész fesztiválra mész, sátrazol/szállásod lesz, vagy csak 1-2 napra mész? Nem mindegy a cuccok szempontjából :)


Igen, zuhanyzók vannak, ott lehet fürdeni.

2016. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugynezki, hogy a soundon es a szigeten vegig ott leszek, es satrazni fogok:)
2016. ápr. 10. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!