Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most megjött az első? Bővebb...

Most megjött az első? Bővebb információ lent! 13/L

Figyelt kérdés
Augusztus elején este ültem a fotelba szépen el voltam és egyszer csak azt vettem észre hogy alul kifolyik valami és közben erősen görcsölt a hasam is. Gyorsan kiszaladtam a mosdóba hogy megnézzem ès a fehèrneműmön egy nagy foltot láttam. Amikor megérintettem ereztem hogy nagyon ragacsos ès volt egy pici szaga is(nagyon-nagyon enyhe). Az a baj hogy a fehérneműm piros volt ès nem látszott rendesen hogy vèr-ebvagy nem. De másnap délelőtt édesanyám megkèrt hogy a mosnivalót pakoljam be a mosógèpbe ès észrevettem hogy a tegnapi bugyimon kirajzolódik a barnás-vöröses folt. Szeretném tudni hogy ez az első menstruáció? Anyukámnak persze rögtön azonnal szóltam.

2016. aug. 22. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez az
2016. aug. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszt. Es az baj ha csak az az egy nap verzett? Maig is csak folyasom van es abban remenykedem hogy kb szeptember elejen megint. Tisztasagi betetet milyet hasznaljak?
2016. aug. 24. 22:19
 3/4 Titkos... válasza:

Szia! Ahogy az előttem válaszoló is írta, megjött Neked. Az nem baj, hogy csak egy napig vérzett. Ilyenkor még rendszertelen, Az is lehet, hogy még fél évig nem fog megjönni. De akár az is megeshet, hogy már jövőhónap közepén meg lesz.

A fehérfolyáshoz tisztasági betét: Én 2félét tudok ajánlani, amit tudom hogy bevált. Én minden nap használok. 1. libresse-nek van 30 db-os kiszerelése, és rózsaszín-narancssárga pici csomagokban vannak a betétek. 2. Bella-for teens tisztasági betét


Remélem tudtam segíteni! Ha bármi kérdésed van, írj privit!

2016. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen 😊
2016. szept. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!