Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti hogy-hogy nem pukiztok?

Lányok ti hogy-hogy nem pukiztok?

Figyelt kérdés
Ez mindig is érdekelt, sosem hallottam még szép,csinos lányokat egy jó recsegős, büdöset fingani.

#puki #lány #Péter.
2016. aug. 23. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Amikor érzik, hogy kell, akkor igyekeznek kifelé.
2016. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Pedig többet és büdösebbet finganak, mint a pasik. Csak titkolják.
2016. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
82%
Mi vissza tudjuk tartani. Főleg társaságban. :D
2016. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
70%
Mert mondjuk a nők nem szeretnek disznóskodni és a wc-n intézik el, nem társaságban.
2016. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Mert a nők nem pukiznak, nem kakilnak, alvás közben a varázslatos tündérek veszik ki belőlünk azt, ami a férfiakból szellentés és ürítés közben távozik.


Viccet félretéve, többet pukizok mint a barátom, de sok fiúval ellentétben, el kell érni egy bizalmi szintet ahhoz, hogy ne menjek ki a vécére vagy tartsam vissza az illető társaságában. Társaságban, barátaimmal elképzelhetetlennek tartom, nem azért, mert nőietlen lenne, csak szimplán gusztustalan.

2016. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
#5 a szex is gusztustalan, mégsem tartod vissza.
2016. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
szerintem ez nem illem kérdése, ha már általánosít a kérdés, akkor én is megpróbálok. egyszerűen nagy átlagban máshogy táplálkoznak, mint a férfiak, ezért más az emésztésük is. én pl. csak a vécén szoktam szellenteni, és nem úgy értem, hogy kimegyek, hanem vécézés előtt szoktam csak.
2016. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os. Nem tudom, te hogy szoktad, de a szexet méginkább visszatartom, mint a szellentést. A szüleim előtt el-el engedek egyet (hisz' ők cserélték a kakis pelenkám), de nem szeretkeznék úgy a barátommal, hogy ők is a szobában vannak, tehát az, hogy milyen társaságban szexelek, elég limitált, mivel csak és kizárólag a barátomra terjed ki.
2016. aug. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Én pl ki tudom ereszteni csendben, szóval ha muszáj társaságban akkor se tudják hogy én voltam:D De valóban nem gyakran jön rám, mert nem eszek olyat, meg igyekszem nem mindenki előtt csinálni, mert nem illik. Amúgy férfiak se mind fingógépek, apukámat, nagypapámat és a barátomat se hallottam még sose szellenteni, pedig azért mindegyikőjükkel töltöttem már egy egy kevéske időt:D
2016. aug. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
De bizony mi is pukizunk..en foleg menstruacio elott a legtobbet.parommal lakom,de ha osszebujunk filmezni mindig kitalalok valami kifogast miert kell kimennem:D nem merek..persze ejszaka biztos hallott mar. Ha egyedul vagyok itthon,meg ahogy jon ugy kiengedem. Barati tarsasagban sem,ott van aki szokott de felrevonul legalabb :D
2016. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!